
HP Compaq 8200 Elite USD Core i5 2500S 2.7-3.7 Ghz, 4 Gb DDR3, 500Gb
2 823 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617
+380 (63) 792-32-52
- +380 (96) 648-08-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПК HP Compaq 8200 Elite містить надійні модулі та компоненти, призначені для тривалої та стабільної роботи. ПК 8200E задовольнить більшість обчислювальних потреб у сфері бізнесу. Обладнаний великою кількістю необхідних портів і слотів розширення.
HP Compaq 8200 Elite USD
Процесор Intel Core i5 2500S 2.7-3.7 Ghz Turbo boost
Відеокарта Intel HD Graphics 2000
Оперативна пам'ять 4 Гб DDR 3 можна порівняти за вашим бажанням. ціна зміниться
Жесткий диск: 500 Gb можливо змінити на 160 ГБ, 250 ГБ, 500 ГБ ціна зміниться
Виходи VGA, Display Port
Блок живлення Оригінальний 175 W
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 240 Вт |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 6 Мб |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1333 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип настільного ПК | Ultra Slim Desctop |
| Встановлена ОС | Немає |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Типорозмір | USD |
| Кількість ядер | 4 ядра |
- Ціна: 2 823 ₴





